הטריק החכם של האופן בו בית המרקחת המקוון של מארק קובני מתכנן לעשות רפואה … שאף אחד לא מדבר עליו

תוכן הענייניםתצוגה מוטה של ​​4 $ ו -10 $ תרופות גנריות – בית מרקחת ווין -דיקסיעובדות לא ידועות על קניית ויאגרה מקוונת זולה ללא מרשםהתרגשות על המיליארדר מארק קובני מגיב לשבח על זול באינטרנט …

4 טריליון שוק התרופות. הוצאות ושימושים בתרופות לגבי 1,000 תרופות ב- U.ג.חלק קטן מהתרופות הזמינות עדיין לא נוקט ברוב פוליסת הביטוח, אם כי קובאן אומר שזה ישתנה בשנת 2023. בעוד שחלק מהלקוחות טוענים כי עלות פלוס הפחיתה את החשבונות הרפואיים שלהם, זה גם מוקדם מאוד לדעת אם הגרסה יכולה לקנה מידה.

הוא בודק את הפסקה הראשונית ומוחק אותם 99% מהזמן, הוא קובע. בשנת 2018, קובאן קיבל דואר אלקטרוני צונן מ- DR.

הוא הגיב תוך דקות מגיבות. לא יכולת לחזות שבעל עסק.

קבל דוח זה על בריאות מצמוץ: תרופות מרשם הנחה ובית מרקחת מקוונת

הוא הבחין בוויכוח סביב “אח הפארמה” מרטין שקרלי, שבשנת 2015 העלה את עלות דארפרים, רפואה אנטי -פרזיטית מצילה, החל מ- 13 $. 50 עד 750 $ לכל גלולה. “אם אח הפארמה יכול להעלות את המחירים, זה מרמז שיש עיוות של שיעורים”, טוען קובני.

קובאן דחף את אושמיאנסקי, ששחרר את החברה כמטרות רווח בשנת 2015, להפוך את העסק ישירות לחברה למטרות רווח, וטען שזה בהחלט יהיה הרבה יותר מתמשך אם זה לא היה מסתמך על התרמה. הונו הפיק מסלול מסלול ארוך, כמו גם תהילתו אפשרו לו להפיץ את הבשורה לגבי מיזם שעשוי לרשום אחרת באפלולית.

זה הסלבריטאי שלו שהיה מפתח הקסם שנפתח הרבה מזה “, אומר אושמיאנסקי. הצוות שלה בן 33 נאבק להתעדכן בצורך ההולך וגובר, אפילו כאשר תפריט התרופות האספקה ​​העסקית ממשיכה להיות מוגבלת.

חלק מהלקוחות התלוננו כי התרופות שלהם לוקח יותר מדי זמן להגיע, או שטיפול בלקוחות הוא איטי. קובנים מדינות אלה הם כאבי הגדילה של צוות פשטני שמנסה להציע אפילו יותר מ- 1. 3 מיליון חשבונות. צרכנים אחרים מציינים כי Cost Plus סייעו להם כרגע. אנדרו הומס, איש מכירות מכוניות בן 37 ​​בפנסילבניה, טוען שהוא חסך יותר מ -600 דולר במרשם של שלושה חודשים למבחר בעיות סוכרתיות ותרופת לחץ דם.

קובני, ששווה הערכה של 4 דולר. “זו הנקודה היחידה שאני מכיר בה אני מצייר אותה”, הוא טוען. במקום זאת, מחיר וגם תרופות הוא חלק מספר משחק כדי לנצל את הכסף שלו הרבה עבור סוג חדש של הפרעה מיטיבה.

עובדות ידועות מעטות על גנריות.com: בית מרקחת מקוון הודי – קנה גנרי ו ….

“עם זאת זה לא יהיה כמנהיג פוליטי; זה בהחלט יהיה כקפיטליסט.”עוד קריאות חובה מהזמן שרלוט משנה ב .

אנו כוללים מוצרים שלדעתנו מועילים לצופים שלנו. אם אתה רוכש דרך קישורים בדף אינטרנט זה, אנו עשויים לעשות עמלה זעירה. הקבוצה שלנו בוחנת בהרחבה וגם סוקרת את ההצעות שאנו מציגים באתר שלנו. כדי לפתח כי יצרני הפריטים פתרו את תקני הבטיחות והיעילות, אנו: האם יש להם אפשרות לגרום נזק? האם הם מתיישרים עם הגוף הקיים של הוכחה מדעית? האם זה פועל בכנות כמו גם לדבוק בטכניקות הטובות ביותר בתעשייה? אנו מבצעים את https://beit-mirkahat.com/viagra-ויאגרה/ המחקר כדי שתוכלו לאתר מוצרים מהימנים לבריאותכם ובריאותכם.